KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 12987031
nr 1298 7031
Skulptur
Oidentifierad Konstnär, "På väg hem efter festen" brons, monogramsignerad och numrerad IV/IV. Höjd: 67
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 16 december 2019
kl 20:09:15
16/12 20:04:14
16/12 20:06:41